צילום Live – האדם שלפני המצלמה עם תומר אלמקייס

הרצאה כתרומה עם תומר אלמקייס

בית הספר לצילום” הוקם בשנת 2015 מתוך רצון טוב להקים דור חדש של צלמים מקצועיים בישראל. אנו מודעים לכך שצלמים בתחילת דרכם משקיעים זמן רב, שעות רבות של למידה ומוציאים לא מעט כסף על ציוד צילום, אך לא תמיד יודעים איך לעשות זאת נכון ובהרבה מקרים הולכים לאיבוד בדרך.

לאחר שנות עשייה רבות, מחקרים ולמידה בתחומי הצילום ועיבוד התמונה, חיברנו את הפעילות של תומר אלמקייס – צלם-אמן יחד עם זאת של טל ניניו – מומחה בעיבוד תמונה והקמנו את “נקודת מבט – בית הספר לצילום” הפועל מתוך מטרה ברורה לתת לכם כלים מעשיים, מקצועיים ושימושיים, על מנת שתוכלו לצאת כבר מהמפגש הראשון איתנו, עם ידע חדש ויכולות שלא היו לכם קודם לכן.

פרטים על ההרצאה

הרצאת אמן שתציג לכם גישה והתבוננות שונה על צילום פורטרט, מתוך דגש עיקרי על המצולם, היכרות איתו וכבוד מלא אליו.

בהרצאה אסביר למה אני כל כך אוהב לצלם אנשים, ואיך אני מביא לידי ביטוי את הסיפור שלהם, החל משלב ההיכרות, דרך התהליך והגישה ועד לבחירות ולתוצאה הסופית.
במהלך ההרצאה, אדבר על ההחלטות שאני מקבל בשטח, על החיבור שלי למצולמים, על הטכניקות שבהן אני משתמש (איך לא?) ועל הציוד (המינימאלי) שאיתו אני עובד.

האדם שלפני המצלמה - הרצאה כתרומה עם תומר אלמקייס

ההרצאה מיועדת לכל מי שמצלם או מתעניין בצילום אנשים
ורוצה לקבל תשובות על שאלות חשובות – בזמן אמת ובחינם.

היקף הוובינר:

שידור חי במשך שעה

באיזה תאריך?

יום שלישי  – 31.03.2020

מתי?

בשעה 17:00

במצבים הקשים, חובה לזכור את הנזקקים...

אנחנו מבקשים מכם לתרום כרצונכם וכפי יכולתיכם לארגון ״לתת״.

פתחנו קבוצת PayBox ייחודית לכך. ליחצו על הקישור לתרומה. תודה רבה 🙂

הירשמו להרצאה - כאן:

אודות המרצה

תומר אלמקייס – צלם, אמן ומנהל תחום צילום ב-"נקודת מבט - בית הספר לצילום". בוגר לימודי צילום במכללת ויצ"ו חיפה, מתמחה בצילום אנשים, אופנה וחתונות. 10 שנים של עשייה בתחום הצילום הביאו אותו להקים את חברת צילום החתונות "ספייסי צלמים" ולהיכנס לשורת הצלמים המובילים בתעשיית הצילום בישראל.