קורסים לצילום בבית הספר לצילום נקודת מבט

קורס צילום
למתחילים

קורס צילום למתחילים שיהפוך אותך לצלם מקצועי בתוך 10 מפגשים מרתקים ועשירים בתוכן מעשי ועיוני הכולל:
היכרות עם המצלמה, יצירת סיפור בתמונה, בניה נכונה של הפריים ועוד.
הקורס מתקיים גם בתל אביב.

נקודת מפגש - תוכנית הסיורים השנתית

שנה שלמה ומרתקת של צילום חוויתי במקומות יפים ומרתקים, עם אנשים יפים ומרתקים ובהנחייה מקצועית צמודה. לא חייבים לשבת בבית ולחפש כל פעם רעיון אחר… אפשר לצאת ולצלם וליהנות מכל רגע.
התוכנית כולל גם סדנאות אמן ייחודיות!

עולם קטן מופלא - קורס צילום מאקרו

בקורס תרכשו את הידע הנחוץ לצילום מאקרו בשטח ובסטודיו: הכרת הציוד, שיטות גישה לדוגמנים הקטנטנים, טכניקות צילום שונות, טיפים וטריקים, שכל מטרתם לעזור לכם ליצור מעולם קטנטן – תמונה גדולה!
הקורס כוול שני שיעורים מעשיים.

קורס לייטרום למתחילים

קורס עיבוד תמונה בלייטרום למתחילים, שישפר את התמונות שלך באופן משמעותי בתוך 3 מפגשים מרתקים ועשירים בתוכן עיוני, מעשי ובכלים הבלעדיים שלנו.

קורס לייטרום למתקדמים

קורס עיבוד תמונה בלייטרום למתקדמים, שיגרום לך להגיע במהירות מהתמונה המקורית לתמונה הרצויה עבורך, באמצעות הכלים המתקדמים ביותר של תכנת לייטרום.

קורס פוטושופ לצלמים

קורס פוטושופ שמותאם לצלמים שרוצים להביא את התמונות שלהם למקום חדש וטוב יותר בשיטות פשוטות, מקצועיות, איכותיות וזריזות בהתאמה לסגנונות צילום שונים.

קורס צילום למתקדמים

בקורס צילום למתקדמים תיחשפו לעולם הצילום בצורה מעמיקה, תכירו צלמים גדולים מהעולם, תלמדו טכניקות צילום מתקדמות ומדויקות, ותלמדו להגיע למצב שבו לכל אחד מכם תהיה שפה צילומית אישית וייחודית.

לראות מחוץ לקופסא!
סדנה חוויתית לכל המשפחה באולם קולנוע גדול ומרווח ב״מובילנד״ נתניה! מפגש אחד של שעתיים מאוד ממוקדות ומעשיות, שילמדו אתכם להשתמש נכון במצלמת הסמארטפון שלכם.

קורס צילום מזון עם שף גיל אבירם

צילום מזון מסוגים שונים, שימוש בתאורות שונות בהתאמה לסוג הצילום הנדרש, לבנות את סיפור המנה ולסגנן את הצילום בהתאם ולקינוח, עיבוד בפוטושופ.

סדנת צילום אנשים בתאורה טבעית

סדנה חד יומית לצלמים שרוצים לשפר את הביצועים שלהם בצילום אנשים באור טבעי, ולצאת עם ארסנל שלם של טיפים וטריקים שיעזרו להם להוציא את אפקט ה"וואוו" מהתמונות.

סדנת צילום אנשים בתאורה מלאכותית

סדנה חד יומית לצלמים שרוצים לשפר את הביצועים שלהם בצילום אנשים בתאורה מלאכותית, ולצאת עם ארסנל שלם של טיפים וטריקים שיעזרו להם להוציא את אפקט ה"וואוו" מהתמונות.

קורס לייטרום דיגיטלי

הקורס מיועד לכם – בעלי יום העבודה העמוס, שעדיין רוצים לעשות את הצעד ולהפוך למקצוענים בתחום, אז אם אתם טיפוסים של בוקר או של ערב, תוכלו ללמוד בשעות שנוחות לכם ובמקומות שנוחים לכם. הקורס מוגש בשיתוף עם ״סטודיו קלאס״

אנחנו מבינים שהשתתפות בקורס מתאימה לאנשים רבים, אבל לא לכולם… אם אתם רוצים ללמוד איתנו באופן פרטי, אחד-על-אחד, ולהתמקד בנושאים הספצפיים שמעניינים אתכם, הגעתם למקום הנכון.

פריסטים ופרופילים בלעדיים מקצועיים ומגוונים, שירחיבו את היכולות היצירתיות שלכם בלייטרום ובפוטושופ (באמצעות ACR).
זה הזמן לראות את התמונות שלכם מנקודת מבט חדשה לגמרי!

קורס צילום מקצועי בבית ספר מוביל

חולמים לקחת את התחביב צעד אחד קדימה?
חולמים על שיפור יכולות הצילום שלכם?
רוצים להכיר את המצלמה שלכם טוב יותר?

נקודת מבט הינו בית ספר מוביל לצילום המציע מגוון קורסי צילום לפי רמת הצלם: קורס למתחילים, קורס למתקדמים, תוכנית סיורים שנתית, קורס צילום מאקרו ועוד.

כל הקורסים שלנו מועברים על ידי מורים מובילים בתחומם. בית הספר מלמד צילום ועיבוד תמונה מנקודת מבט אישית, בדגש על הביטוי האישי הקיים אצל כל אדם באופן ייחודי.

לימודי צילום שיקחו אתכם כמה צעדים קדימה

טל ניניו ותומר אלמקייס הקימו את בית הספר כדי להעניק מהידע שצברו במהלך השנים, כדי שאתם תחסכו זמן של נסויים וטעויות. אנחנו מאמינים שהדרך להיות צלם באה מהמקום ומהצורך שלכם להביא את עצמכם לידי ביטוי.
הקורסים שלנו יאפשרו לכם למצוא את האמן שבכם. אנחנו פה כדי לכוון אתכם באופן מקצועי ואישי כדי שתגיעו לתוצאה הזו בדרך הנכונה ביותר.