קורס צילום
למתחילים

קורס צילום למתחילים שיהפוך אותך לצלם מקצועי בתוך 10 מפגשים מרתקים ועשירים בתוכן מעשי ועיוני הכולל:
היכרות עם המצלמה, יצירת סיפור בתמונה, בניה נכונה של הפריים ועוד.

נקודת מפגש - תוכנית הסיורים השנתית

שנה שלמה ומרתקת של צילום חוויתי במקומות יפים ומרתקים, עם אנשים יפים ומרתקים ובהנחייה מקצועית צמודה. לא חייבים לשבת בבית ולחפש כל פעם רעיון אחר… אפשר לצאת ולצלם וליהנות מכל רגע!

עולם קטן מופלא - קורס צילום מאקרו

בקורס תרכשו את הידע הנחוץ לצילום מאקרו בשטח ובסטודיו: הכרת הציוד, שיטות גישה לדוגמנים הקטנטנים, טכניקות צילום שונות, טיפים וטריקים, שכל מטרתם לעזור לכם ליצור מעולם קטנטן – תמונה גדולה!

קורס לייטרום למתחילים

קורס עיבוד תמונה בלייטרום למתחילים, שישפר את התמונות שלך באופן משמעותי בתוך 3 מפגשים מרתקים ועשירים בתוכן עיוני, מעשי ובכלים הבלעדיים שלנו.

קורס לייטרום למתקדמים

קורס עיבוד תמונה בלייטרום למתקדמים, שיגרום לך להגיע במהירות מהתמונה המקורית לתמונה הרצויה עבורך, באמצעות הכלים המתקדמים ביותר של תכנת לייטרום.

קורס פוטושופ לצלמים

קורס פוטושופ שמותאם לצלמים שרוצים להביא את התמונות שלהם למקום חדש וטוב יותר בשיטות פשוטות, מקצועיות, איכותיות וזריזות בהתאמה לסגנונות צילום שונים.

קורס צילום למתקדמים

בקורס צילום למתקדמים תיחשפו לעולם הצילום בצורה מעמיקה, תכירו צלמים גדולים מהעולם, תלמדו טכניקות צילום מתקדמות ומדויקות, ותלמדו להגיע למצב שבו לכל אחד מכם תהיה שפה צילומית אישית וייחודית.

סדנת צילום רחוב עם פליקס לופה

סדנה בה תלמדו לתפוס את הרגע המכריע שבו כל האלמנטים שבתמונה יתקבצו יחד לרגע מושלם אחד, למרות שאין לכם שום שליטה על המתרחש...

קורס צילום מזון עם שף גיל אבירם

צילום מזון מסוגים שונים, שימוש בתאורות שונות בהתאמה לסוג הצילום הנדרש, לבנות את סיפור המנה ולסגנן את הצילום בהתאם ולקינוח, עיבוד בפוטושופ.

סדנת צילום אנשים בתאורה טבעית

סדנה חד יומית לצלמים שרוצים לשפר את הביצועים שלהם בצילום אנשים באור טבעי, ולצאת עם ארסנל שלם של טיפים וטריקים שיעזרו להם להוציא את אפקט ה"וואוו" מהתמונות.

סדנת צילום אנשים בתאורה מלאכותית

סדנה חד יומית לצלמים שרוצים לשפר את הביצועים שלהם בצילום אנשים בתאורה מלאכותית, ולצאת עם ארסנל שלם של טיפים וטריקים שיעזרו להם להוציא את אפקט ה"וואוו" מהתמונות.

קורס לייטרום דיגיטלי

הקורס מיועד לכם – בעלי יום העבודה העמוס, שעדיין רוצים לעשות את הצעד ולהפוך למקצוענים בתחום, אז אם אתם טיפוסים של בוקר או של ערב, תוכלו ללמוד בשעות שנוחות לכם ובמקומות שנוחים לכם. הקורס מוגש בשיתוף עם ״סטודיו קלאס״

אנחנו מבינים שהשתתפות בקורס מתאימה לאנשים רבים, אבל לא לכולם… אם אתם רוצים ללמוד איתנו באופן פרטי, אחד-על-אחד, ולהתמקד בנושאים הספצפיים שמעניינים אתכם, הגעתם למקום הנכון.

פריסטים ופרופילים בלעדיים מקצועיים ומגוונים, שירחיבו את היכולות היצירתיות שלכם בלייטרום ובפוטושופ (באמצעות ACR).
זה הזמן לראות את התמונות שלכם מנקודת מבט חדשה לגמרי!