קצת עלינו

בשנת 2015, לאחר שנות עשייה רבות בתחומי הצילום השונים ובתחומי עיבוד התמונה, החלטנו להקים את הבית החדש שלנו “נקודת מבט – בית הספר לצילום”, שייתן מענה לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, והכל מתוך רצון טוב להקים דור חדש של צלמים מקצועיים בישראל.

אנחנו גאים להיות קורת גג לעשרות אלפי צלמים שקוראים אותנו ולומדים מאיתנו כל יום, הן באמצעות בלוג הצילום שלנו והן באמצעות הקורסים והסדנאות שאנחנו מעבירים בבית הספר.

החזון שלנו

אנו ב”נקודת מבט – בית הספר לצילום” מודעים לכך שכדי להיות צלם מקצועי בלי לאיבוד בדרך, נדרשת יד מכוונת מקצועית ומנוסה.

עם המון ניסיון שאנחנו מביאים איתנו, יחד עם מחקרים ולמידה בתחום הצילום, אנחנו פועלים מתוך מטרה ברורה ללמד צילום ועיבוד תמונה מנקודת מבט אישית בדגש על הביטוי האישי הקיים אצל כל אדם באופן ייחודי.

זכרו כי אם אתם יכולים לדמיין את זה, תדעו לצלם את זה!

בלוג הצילום שלנו

למעשה, הכל התחיל בבלוג הצילום שלנו, שנולד מתוך תשוקה גדולה לאמנות הצילום ומתוך הצורך לשתף את הידע והניסיון שלנו עם האחר (דבר שלנו היה חסר מאוד בתחילת דרכנו), לתת לכם המון קיצורי דרך ולחסוך לכם לילות של חיפושים ושעות של למידה עצמית, כאשר תוכלו למצוא כאן תשובה לכל שאלה.

אם לא תמצאו כאן את התשובה שחיפשתם, תמיד תוכלו לשאול אותנו ולקבל מענה.

בלוג הצילום שלנו הוא מקור הגאווה שלנו ואנחנו שמחים שנפלה בחלקנו הזכות להיות
בלוג הצילום הנקרא ביותר בישראל

מי אנחנו?

טל ניניו

מומחה לעיבוד תמונה

אחד המורים הוותיקים והמנוסים ביותר בישראל. 27 שנות ניסיון בהדרכה מקצועית פרטית ובמוסדות האקדמיים המובילים בארץ. עסק בפיתוח ושיווק תוספים מקצועיים לפוטושופ ולייטרום, עד שנת 2022.
חיבר (יחד עם אחרים) והוציא לאור 10 ספרי פוטושופ ושני ספרי PhotoshoCookBook.

תומר אלמקייס

צלם, אמן

 בוגר המחלקה לצילום במכללת “ויצ”ו” חיפה. מתמחה בצילום תיעודי, צילום אנשים, צילום אופנה, צילום אירועים ופוטותרפיה. בעל 10 שנות ניסיון בהדרכת צילום מקצועית.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן