תנאי שימוש באתרphotoschool.co.il

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר, אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

הקדמה

אתר "photoschool.co.il" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ייצוגי ומכירות עבור חברת "נקודת מבט – בית הספר לצילום (נמ) בע"מ" (להלן "החברה") והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף,  השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני

האתר, כמו גם כל המידע שבו, לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר ושל החברה ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהחברה או מי מטעמה.

בנוסף – אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מהחברה.

 

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות, אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב שהאתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי כזה או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של האתר ושל החברה ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני, לו שייכים התכנים.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש בין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא, ללא צורך לספק הסבר כלשהו או אישור מוקדם מגורם כלשהו.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשו כל שביכולתם להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר .

 

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים, בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 

רכישות באתר

האתר מציע לרכישה מוצרים שונים של החברה אשר מספרם וסוגם עשויים להשתנות מעת לעת.

החברה מתחייבת לספק את המוצרים כפי שתוארו באתר בעת הרכישה באיכות וברמה המקצועית הגבוהות ביותר.

למרות האמור לעיל, החברה רשאית לשנות את שמות המוצרים, מחיריהם, הגדרותיהם ותכניהם על פי שיקולה הבלעדי וללא צורך באישור או הודעה מראש ובלבד שבוצעו לאחר שמכירות המוצר הופסקו.

הרכישה באתר עומדת בתקן האחיד לאבטחת מידע לעסקים PCI DSS. הנהלת החברה מתחייבת לשמור על סודיות פרטי הרוכשים בהתאם לתקן זה.

 

מדיניות ביטול עסקה והחזר כספי

בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן ובאמצעות המנגנון הבא:

·        במקרה של ביטול השתתפות עד 7 ימי עסקים ומעלה לפני מועד הקורס – יינתן החזר כספי מלא.

·        במקרה של ביטול השתתפות עד 6 ימי עסקים ומטה לפני מועד הקורס – לא יינתן החזר כספי אך ניתן יהיה להצטרף למועד אחר של אותו הקורס, על בסיס מקום פנוי.

·        במקרה של ביטול לאחר פתיחת הקורס – לא יינתן החזר כספי אלא במקרים מיוחדים של כוח עליון או נסיבות חריגות במיוחד.

·        במקרה של ביטול המוצר מצד החברה – יינתן החזר כספי מלא.

·        במקרה של דחיית מועד פתיחה – במידה שהמועדים המוצעים אינם מתאימים לרוכש – יינתן החזר כספי מלא.

החזר כספי יועבר עד 21 ימי עסקים מיום אישור ההחזר על ידי החברה ובכפוף לתנאי ההחזר של חברות האשראי.

 

אחריות על תוכן האתר

החברה ובעליה אחראים לתוכן המוצג באתר ולפעילות המתקיימת בו. במידה שגולש נתקל בתוכן שנחשב פוגעני בעיניו, עליו להפנות את תשומת לב מפעילי האתר באמצעות דף "צרו קשר" שבאתר.

הנהלת החברה מתחייבת לטפל בכל פניה תוך 5 ימי עסקים.

 

אחריות על מוצרי הדרכה

אם מסיבה כלשהי לקוח מתקשה ליישם את הנלמד בקורס או בסדנה, באפשרותו לחזור על הקורס או הסדנה ללא תשלום נוסף, על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש בלבד.

הרוכש מצדו מצהיר כי בדק את המוצר ומצא אותו מתאים עבורו לפני שביצע את הרכישה.

 

אזור שיפוט

 

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד בבית משפט השלום בנתניה או בבית המשפט המחוזי מרכז (לוד) בהתאם לנושא.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן